Whitify Strips – paski wybielające, które pozbędą się skutecznie przebarwień już w 7 dni!

Przebarwienia na zębach, czyli nieestetyczne przebarwienia na kończynach, są poważnym problemem, który może wpłynąć na wygląd zewnętrzny. Każdy przecież marzy o tym, aby cieszyć się pięknym i śnieżnobiałym uśmiechem. Zażółcenie zębów to stan, który pojawia się, gdy zęby są narażone na działanie dużej ilości kwasów lub gdy pijesz kawę i herbatę. W rezultacie szkliwo na zębach zaczyna żółknąć. Najpopularniejsza teoria sugeruje, że żółknięcie jest spowodowane nagromadzeniem kamienia nazębnego (calculus) wokół zębów, co powoduje przebarwienia. Z wiekiem wytwarzamy więcej kamienia nazębnego, jak również więcej płytki nazębnej, która gromadzi się na zębach i z czasem staje się twardsza i ciemniejsza. Połączenie tych dwóch czynników może spowodować ciemniejsze zabarwienie wokół zębów, a czasem nawet na dziąsłach lub języku. Na rynku występuje mnóstwo preparatów, które są w stanie wybielić zęby, jednym z nich jest Whitify Strips. Czym jest Whitify Strips i jakie przynosi efekty?

Metody wybielania zębów to świetny sposób na rozjaśnienie uśmiechu. Dostępnych jest wiele różnych rodzajów produktów do wybielania zębów, a wszystkie one działają inaczej. Najczęstszą metodą wybielania zębów jest stosowanie pasków. Są one dostępne w różnych kolorach i smakach, więc można wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twojego gustu. Paski są umieszczane na zębach przez około 20 minut, a następnie usuwane. Inną opcją jest uzyskanie profesjonalnego zabiegu wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym lub spa. Wymaga to kilku wizyt, ale jest bardziej skuteczne niż stosowanie pasków, ponieważ wiąże się z większą starannością procesu. Sprawdźmy czy paski Whitify Strips są skuteczne w działaniu i bezpieczne!

Whitify Strips – co to jest za produkt, jak działa i jakie przynosi efekty?

Whitify Strips to innowacyjny specyfik w formie pasków wybielających zęby. Preparat jest w stanie rozjaśnić przebarwienia szkliwa o kilka odcieni już w tydzień. Opakowanie starcza na dwu tygodniową kurację. Produkt jest bezpieczny i daje efekt śnieżnobiałych zębów. Paski są nowoczesne i spełniają swoją rolę. Zęby stają się białe i lśniące. Preparat rozjaśnia przebarwienia różnej maści, czy to powstałe przez picie kawy, herbaty czy palenia papierosów. Paski wybielają górne i dolne zęby nawet o 7 odcieni!

Czy suplement Whitify Strips jest bezpieczny w stosowaniu? Czy trzeba obawiać się skutków ubocznych?

Paski są w pełni naturalne, dzięki czemu nie powodują żadnych niepożądanych skutków ubocznych. Nie zaleca się stosować pasków w przypadku noszenia aparatu na zębach czy koron zębowych. Produkt nie powoduje podrażnień dziąseł i nie narusza szkliwa. Paski sprawdzą się nawet u osób, które mają nadwrażliwe dziąsła.

Jak stosować Whitify Strips?

Otwieramy opakowanie i wyciągamy komplet pasków z folii. Następnie umieszczamy pasek na dolnych zębach (dopasowujemy żelową stronę do krawędzi dziąseł i dociskamy. W ten sam sposób umieszczamy pasek na górnych zębach. Czekamy 30 minut i delikatnie odklejamy paski, płuczemy zęby wodą i myjemy je. Nie zaleca się przekraczać zalecanego czasu. Podczas tych 30 minut nie wolno jeść i pić.

Whitify Strips – jaki skład posiada suplement?

W składzie znajdziemy między innymi:

Wodorotlenek soduzostał zastosowany w odpowiednim stężeniu, dzięki czemu korzystanie z pasków jest bezpieczne. Posiada silne właściwości wybielające i nie naraża przy tym szkliwa. Dodatkowo nie narusza powierzchni zębów i nie powoduje zarysowań
Wodorowęglan sodu czyli soda oczyszczonajest tradycyjna metodą wybielania. Jest również składnikiem past do zębów. W paskach ma za zadanie sprawnie i skutecznie wyeliminować osad i przebarwienia
Glicerynawykazuje działanie nawilżające i łagodzące podrażnienia skóry
Mentolzapewnia paskom przyjemny zapach, odświeża oddech, posiada właściwości antyseptyczne, odkaża ranki i podrażnienia w jamie ustnej. Dodatkowo działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo

Whitify Strips – opinie konsumentów

Konsumenci są bardzo zadowoleni z pasków wybielających Whitify Strips. Produkt spełnia ich oczekiwania. Już po 7 dniach widzą znaczną różnicę. Zęby stały się bielsze a uśmiech śnieżnobiały.

Gdzie można kupić Whitify Strips i w jakiej cenie?

Produkt warto kupić poprzez oficjalną stronę producenta. Gwarantuje to produkt najwyższej jakości i najlepszą cenę!

FAQ – najczęściej zadawane pytania


Czy Whitify Strips jest w stanie wybielić zęby pomimo picia herbaty, kawy czy czerwonego wina?

Tak, paski Whitify Strips wybielą zęby i pozbędą się przebarwień pomimo spożywania powyższych napoi.


Na jak długo wystarczy jedno opakowanie Whitify Strips?

Jedno opakowanie pasków wystarczy na 14 dni stosowania. Tyle wystarczy, aby uzyskać bielsze zęby nawet o 10-14 tonów. Wszystko jednak zależy od osobistych predyspozycji, ponieważ niektóre osoby mają większą skłonność do przebarwień, a inni mniejszą.


Jak często korzystać z pasków wybielających Whitify Strips?

Wszystko zależy od skłonności organizmu. U niektórych efekt będzie utrzymywał się przez kilka miesięcy, u innych nawet kilkadziesiąt. Warto zamówić opakowanie na start i sprawdzić jak to będzie w naszym wypadku.


Czy po zastosowaniu pasków należy umyć zęby?

Tak, zaleca się umyć zęby po zastosowaniu pasków.

Whitify Strips – moja opinia

Uważam, że paski Whitify Strips to świetny produkt. Nie tylko jest w pełni naturalny i bezpieczny w stosowaniu, ale również skuteczny w działaniu! Paski są łatwe w użyciu i w żaden sposób nie podrażniają dziąseł i szkliwa. Już w 7 dni można zobaczyć znaczną różnicę w wyglądzie zębów, które stają się bielsze! Sądzę, że jest to doskonały sposób, aby uzyskać śnieżnobiały uśmiech w tak krótkim czasie! Jestem bardzo zadowolona z efektu i sądzę, że będę sięgała po paski Whitify Strips przed ważnymi wydarzeniami, aby poczuć się piękniej i pewniej siebie! Polecam!

Mogą Cię również zainteresować poniższe produkty z oferty:

ÉleverLash

Whitify Carbon

Cellinea

ÉleverBrow

Miralash

Femin Plus